UPGR8 – mūsų istorija

Pradėjome nuo Apple paslaugų centro, kur kasdienė patirtis parodė, kad net ir labai seni Mac ir iPhone vis dar buvo puikios būklės. Pamatėme, kiek ilgai tarnauja aukštos kokybės Apple įrenginiai. Kiekvienas modelis yra kupinas naujovių ir modernių technologijų, kurios veikia ir išlika patikimos daugelį metų.

Štai kodėl norėjome pasiūlyti didesniam ratui žmonių geresnės kainos, tačiau tokios pat kokybės Apple produktą, kad visi galėtų mėgautis Apple įrenginiais. Įkūrėme UPGR8 OÜ, užsiimančią Apple įrenginių pirkimu, pardavimu ir restauravimu, pasitelkdami Valge Klaar patirtį, iš to ir pripažinimas – Certified by Valge Klaar.


Naudodami tinkamas Apple atsargines dalis ir taisymo įrankius kiekvienam Apple įrenginiui suteikiame naują gyvenimą ir galimybę pradžiuginti daugiau vartotojų. Elektronika gali būti panaudota iš naujo, o gamta sako iČiū.

Net ir naudojant šiuolaikines technologijas, neįmanoma dar kartą panaudoti 100%. Bet koks perdirbimas reikalauja papildomų energijos ir gamtos išteklių. Keisdami savo Apple įrenginį pas mus padėsite tausoti gamtą ir padaryti pasaulį geresnį. Mes suteikiame jam naują gyvenimą ir utilizuojame sugedusias dalis aplinkai nekenksmingu būdu.

Ateikite ir padarykite savo įrenginiui Upgreat!

Eelmine postitus

Klientai apie pakartotinai panaudotą įrangą

Järgmine postitus

Naudotas iPhone arba Mac yra gera alternatyva naujam įrenginiui

Ką klientai sako apie mus

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft atsisakė nebepalaiko ir nebeatnaujina „Internet Explorer“ ir nerekomenduoja naudoti šios interneto naršyklės dėl saugumo spragų. Internet Explorer nebepalaiko naujų tinklo standartų ir šis žiniatinklio sprendimas tinkamai neveikia su šia naršykle.