Klientai apie pakartotinai panaudotą įrangą

Lauri Põld – Įvertinimas 4,5

„Esu pirkęs daug naudotos įrangos iš antrinės rinkos.“

Kalbant apie įrenginį, įsigytą iš UPGR8, žinau, kad tai bus technikų patikrintas ir išbandyta įrenginys, todėl galiu būti tikras, kad gaminys bus geros būklės. Perkant iš privačių asmenų, niekada nežinau, kokios paslėptos klaidos gali išlįsti ateityje, todėl už ramybę esu pasiruošęs mokėti brangiau.

Naudotas Apple įrenginys paprastai yra geras pasirinkimas, nes per daugelį metų įsitikinau Apple produktų patvarumu, todėl rizika yra daug mažesnė. Ir, žinoma, negalima nepaminėti gero naudoto produkto kainos ir kokybės santykio, o bendra įrenginio kaina per visus metus yra žymiai mažesnė (ypač jei kada nors parduosiu įrenginį, nes Apple produktai išlaiko savo kainą labai gerai).

Rizika yra paslėpti gedimai ir, žinoma, natūralus ličio akumuliatorių talpos praradimas, tačiau, laimei, akumuliatorių prireikus galima pakeisti oficialioje remonto atstovybėje.“

Olivia P – Įvertinimas 5

Naudotų Apple įrenginių pakartotinis panaudojimas yra labai naudingas dalykas, ypač vertinant aplinkosaugos požiūriu.

Be to, vartotojai, kuriems nerūpi išpakuoti naują telefoną iš plėvelės, gali nusipirkti labai geros kainos ir kokybės santykio telefoną ar nešiojamąjį kompiuterį.

Labai džiaugiuosi savo antriniu iPhone – telefonas yra galingas ir žinau, kad padariau aplinkai draugišką pasirinkimą.“

Kaspar L – įvertinimas 4

„Beveik dvejus metus naudoju atnaujintą iPhone 7, kuris taip pat buvo mano pirmasis Apple įrenginys. Anksčiau labai skeptiškai žiūrėjau į „Apple“ kainos ir techninių rodiklių santykį, palyginti su „Android“ įrenginiais. Tačiau „iPhone 7“ pakeitė mano nuomonę ir šis išmanusis telefonas labai gerai daro tai, kam jis skirtas.

Kairy K – Įvertinimas 4,5  

„Naudoju Apple įrenginius, tai daro ir mano vaikai. Kadangi Family Sharing leidžia patogiai valdyti visos šeimos įrenginius, įsigijau juos ir vaikams. Naujojo kaina yra gana didelė, ypač atsižvelgiant į paauglių berniukų gebėjimą telefoną numesti. Naudoti įrenginiai vaikams šį rūpestį man išsprendė daug palankiau.“

Rainer Ross – Įvertinimas 4,5

„4.5, nes grožio klaidų buvo, bet tai ir viskas ir tai yra OK. 


Galima sakyti, kad kainų skirtumas lyginant su visiškai nauju aparatu yra nemažas ir pastebimas, o jei pakartotinai panaudota prekė buvo oficialioje įstaigoje išbandyta, tai pirkdamas „antro rato“ įrenginį jautiesi saugiau. „

Eelmine postitus

Kodėl protingiau pirkti naudotą, bet patikrintą Apple iPhone ar Mac

Järgmine postitus

UPGR8 – mūsų istorija

Ką klientai sako apie mus

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft atsisakė nebepalaiko ir nebeatnaujina „Internet Explorer“ ir nerekomenduoja naudoti šios interneto naršyklės dėl saugumo spragų. Internet Explorer nebepalaiko naujų tinklo standartų ir šis žiniatinklio sprendimas tinkamai neveikia su šia naršykle.