Kontaktas

Triinu-Liis Merilo

Pardavimų konsultantas

triinu-liis.merilo@upgreat.ee

Natalia Kaplan

Parduotuvės vadybininkas

natalia.kaplan@upgreat.ee

Ellina Gedrojets

Pardavimų konsultantas

ellina.gedrojets@upgreat.ee

Mari-Liis Lepik

Partnerių pardavimo vadovas

mariliis.lepik@upgreat.ee

Anton Dubinin

Technikas

anton.dubinini@upgreat.ee

Kristjan Kütaru

Technikas

kristjan.kytaru@upgr8.ee

Marko Paas

Technikas

marko.paas@upgreat.ee

Igor Tseskidov

Logistika

igor.tseskidov@upgreat.ee

Marko Kärner

Generalinis Direktorius

marko.karner@upgreat.ee

Karl Hõbemägi

Pardavimų vadybininkas

karl.hobemagi@upgreat.ee

Ivo Lillemaa

Gamybos vadovas

ivo.lillemaa@upgreat.ee

Ago Kitsemets

Partnerių pardavimo vadovas

ago.kitsemets@upgreat.ee

    Atsiliepimas



    Mūsų partneriai

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft atsisakė nebepalaiko ir nebeatnaujina „Internet Explorer“ ir nerekomenduoja naudoti šios interneto naršyklės dėl saugumo spragų. Internet Explorer nebepalaiko naujų tinklo standartų ir šis žiniatinklio sprendimas tinkamai neveikia su šia naršykle.