Privatumo sąlygos

UPGR8 OÜ prisiėmė sau įsipareigojimą saugoti klientų ir vartotojų privatumą. Dėl to mes parengėme šią privatumo politiką dėl klientų duomenų rinkimo, naudojimo, atskleidimo, perdavimo ir saugojimo. Mūsų veikla internete atitinka visą aktualią veiklą ir atitinkamus Europos Sąjungos teisės aktus bei Estijos Respublikos įstatymus. Skirkite šiek tiek laiko perskaityti mūsų privatumo politiką.

Asmens duomenų rinkimas ir naudojimas


Asmens duomenys – tai duomenys, kuriuos UPGR8 OÜ renka vykdydama su asmeniu sudarytą sutartį arba siekdama su juo susisiekti.
Nuolatinio kliento asmens duomenų rinkimas gali vykti šiais būdais:

  • kontaktandmete (sh sinu nimi, isikukood, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis) esitamisel meie veebisaidil või mujal (näit. kauplused)
  • veebisaidi kasutamisel kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kaudu
  • ostu või tellimuse sooritamisel meie poes või e-poes isiku kontaktandmete või ostueelistusi puudutavate andmete talletamisel (UPGR8 OÜ võib paluda teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid)
  • järelmaksutaotluse esitamisel.

Kitų duomenų rinkimas


Taip pat renkame nesuasmenintą informaciją – informaciją, kurios negalima tiesiogiai susieti su konkrečiu asmeniu (lytis, amžius, kalbos pasirinkimas, vieta). Taip pat galime rinkti apibendrintą informaciją apie klientų veiklą mūsų parduotuvėse ir svetainėje. Šie duomenys kaupiami ir naudojama siekiant suteikti klientams daugiau naudingos informacijos ir žinoti, kurios svetainės dalys, produktai ir paslaugos domina labiausiai. Suvestiniai duomenys šioje privatumo politikoje traktuojami kaip ne asmens duomenys.

Surinktų asmens duomenų naudojimas


Surinktų asmens duomenų pagalba galime informuoti klientus apie UPGR8 OÜ produktų naujienas, akcijas ir artėjančius renginius. Klientai, nenorintys būti įtraukti į mūsų naujienlaiškių sąrašą arba gauti pranešimus apie produktus, kurie gali juos sudominti, gali bet kada atsisakyti prenumeratos. Surinktus asmens duomenis naudojame ir prekių pristatymui bei įsipareigojimų klientui vykdymui.
Siekdama geriau aptarnauti klientus, UPGR8 OÜ gali atskleisti informaciją apie atskirus vartotojus trečiajai šaliai, teikiančiai UPGR8 OÜ paslaugas ir kuri pagal sutartį yra įsipareigojusi išlaikyti pasidalintos informacijos konfidencialumą. Trečiasis asmuo yra, pavyzdžiui, mūsų partneris, kurio užduotys yra e-parduotuvėje parduodamų prekių pervežimas arba pirkimo išsimokėtinai paslaugos teikimas.

UPGR8 OÜ-l on isikuandmete vastutav töötleja, UPGR8 OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le, Telia Eesti AS’ile, Inbank AS, TF Bank AB Eesti filiaal, ESTO AS või Swedbank AS’ile.

Surinktų asmens duomenų keitimas


Kliendi tuvastamiseks ja temaga kontakteerumiseks kogutud isikuandmeid on võimalik näha, muuta ja täiendada meie veebisaidil „Arveldusandmed“ alas.

Asmens duomenų apsauga


UPGR8 OÜ imasi visų atsargumo priemonių (įskaitant administracines, technines ir fizines priemones), kad apsaugotų kliento asmens duomenis. Tik įgalioti asmenys turi prieigą keisti ir tvarkyti duomenis.

Saugumas


Visi kliento asmens duomenys, kurie tapo žinomi lankantis UPGR8 OÜ elektroninėje parduotuvėje ir vykdant pirkimus, yra traktuojami kaip konfidenciali informacija. Užšifruotas duomenų perdavimo kanalas su bankais užtikrina pirkėjo asmens duomenų ir banko rekvizitų saugumą.

Privatumo politikos sąlygos ir pakeitimai
Pradėdami naudotis mūsų svetaine arba pildydami nuolatinio kliento paraišką, jūs susipažinote ir sutinkate su šiais principais ir sąlygomis. Pasiliekame teisę prireikus keisti bendrąsias privatumo politikos sąlygas, apie tai pranešdami visiems nuolatiniams klientams.
Jei turite klausimų ar rūpesčių dėl šios privatumo politikos ar duomenų tvarkymo, susisiekite su mumis adresu info@upgreat.ee

Ką klientai sako apie mus

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft atsisakė nebepalaiko ir nebeatnaujina „Internet Explorer“ ir nerekomenduoja naudoti šios interneto naršyklės dėl saugumo spragų. Internet Explorer nebepalaiko naujų tinklo standartų ir šis žiniatinklio sprendimas tinkamai neveikia su šia naršykle.