Naudotas iPhone arba Mac yra gera alternatyva naujam įrenginiui

Tiek naujas telefonas, tiek kompiuteris yra didelės išlaidos, todėl kiekvienas sprendimas turi būti priimtas labai apgalvotai. Jei jūsų biudžetas ribotas ir jūsų pageidaujama operacinė sistema yra „iOS“ arba „MacOS“, turėsite dar mažiau pasirinkimo. Pažiūrėkime išsamiau, kodėl tokioje situacijoje verta pažvelgti į naudotus „Apple“ įrenginius.

Apple iPhone

Kiekvieno telefono atveju yra keli svarbūs dalykai, į kuriuos paprastai kiekvienas kreipia dėmesį – akumuliatoriaus veikimo laikas, ekrano kokybė ir kameros. Tačiau be šių trijų dalykų dažnai pamirštamas daug svarbesnis – kiek laiko telefonas iš tikrųjų palaikomas. Vienas didžiausių Apple iPhone pranašumų prieš Android įrenginius yra ilgalaikis programinės įrangos palaikymas – Apple visus savo iPhone palaiko mažiausiai penkerius metus, o Android kūrėja Google žada tik trejus.

Todėl net praėjusių metų iPhone yra geresnė investicija nei šių metų Android įrenginys. Taigi galima drąsiai rinktis naudotus, bet patikrintos kokybės Apple telefonus, kurie pasirodė 2018 m. ar vėliau. Tai gali būti iPhone XS, iPhone 11 ir iPhone 12 serijos įrenginiai – perkant naudotą, tačiau patikrintos kokybės iPhone, jis turėsite ne trumpesnę garantiją, kaip ir naujausias Android – trejus metus.

Pavyzdžiui, sertifikuotas Valge Klaar partneris UPGR8 garantuoja, kad naudoto „Apple“ išmaniojo telefono akumuliatoriaus talpa yra ne mažesnė nei 90 procentų arba Valge Klaar aptarnavimo centre jis buvo pakeistas nauju. Be to, įmonė siūlo vienerių metų garantinį laikotarpį – naudotos įrangos atveju tai beveik negirdėta. UPGR8 taip pat siūlo iki 40 procentų geresnes kainas nei naujas įrenginys ir garantuoja, kad ekranas, sklaidos funkcionalumas ir visos garso sistemos veikia tinkamai.

Siekdama tiksliau nustatyti vieno ar kito telefono būklę, UPGR8 naudoja pakopinę vertinimo sistemą, kur A nurodo būklę, lygiavertę naujojo įrenginio būklei, B – jokių pastebimų naudoto įrenginio požymių, o C gali turėti mikroįbrėžimus. Tai garantuoja, kad kiekvienas gaus tinkamą ir kokybišką įrenginį.

Didžiausias privalumas perkant iš sertifikuoto partnerio neabejotinai yra paprastumas ir apsipirkimo patogumas – nereikia ieškoti forumuose ar jaudintis dėl susitikimų su nepažįstamais žmonėmis.

Apple MacBook

Tačiau su kompiuteriais ne viskas taip paprasta – renkantis nešiojamą kompiuterį reikia atsižvelgti ne tik į įrenginio amžių, bet ir lūkesčius dėl jo galios. Ką tiksliai planuojame daryti su įrenginiu? Atsižvelgiant į tai, reikia pasirinkti prietaisą su atitinkama technine įranga. Lengvesniam darbui, naršymui internete ir mėgautis vaizdo įrašais tinka ir paprasčiausias „MacBook Air“, tačiau, kad įrenginys galėtų susidoroti su vaizdo redagavimu, kodų kompiliavimu ar net vaizdo žaidimų paleidimu, „MacBook Pro“ turėtų būti pagrindinis pasirinkimas.

Naudotiems Apple nešiojamiesiems kompiuteriams taikomos tos pačios kokybės kontrolės taisyklės, kaip ir iPhone telefonams – ne mažesnė kaip 95 procentų akumuliatoriaus talpa ir suteikiama vienerių metų garantija. Kadangi visi UPGR8 įrenginiai yra patikrinti sertifikuotų Apple technikų, galite būti tikri, kad kiekvienas įsigytas nešiojamas kompiuteris veiks kaip naujas, o vienerių metų garantinis laikotarpis tik patvirtina šį teiginį.

Tiek išmaniesiems telefonams, tiek nešiojamiesiems kompiuteriams suteikiama 14 dienų grąžinimo teisė – kiekvienas klientas savo pageidavimu gali grąžinti arba pakeisti internetu įsigytą įrenginį. Perkant naudotą techniką iš privačių asmenų tokių ir daugelio kitų patogumų nėra.

Tokios įmonės kaip UPGR8 palengvina daugelio žmonių gyvenimą – su mažesniu biudžetu galite saugiai įsigyti Apple įrenginį su sertifikuota kokybės kontrole, nesvarbu, ar tai būtų išmanusis telefonas ar nešiojamas kompiuteris. Garantija, 14 dienų grąžinimo teisė ir garantuota akumuliatoriaus veikimo kokybė leidžia dar lengviau pasirinkti ir įsigyti naudotą Apple įrenginį, o UPGR8 bendradarbiaudama su Valge Klaar suteikia jums šią galimybę.

Eelmine postitus

UPGR8 – mūsų istorija

Järgmine postitus

Kodėl verta svarstyti įsigyti naudotus Apple įrenginius?

Ką klientai sako apie mus

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft atsisakė nebepalaiko ir nebeatnaujina „Internet Explorer“ ir nerekomenduoja naudoti šios interneto naršyklės dėl saugumo spragų. Internet Explorer nebepalaiko naujų tinklo standartų ir šis žiniatinklio sprendimas tinkamai neveikia su šia naršykle.