Apie įmonę

UPGREAT (UPGR8 OÜ) yra Estijos kapitalo įmonė, kartu su „iDeal“ ir „Valge Klaar“ prekių ženklais priklausanti „MM Grupp“. Esame didžiausias naudotų ir atnaujintų „Apple“ įrenginių pardavėjas Estijoje. 


„Upgreat“ kilo iš „Valge Klaar“ komandos. Vieni klientai norėjo perparduoti panaudotus senus įrenginius, o kiti klientai norėjo įsigyti panaudotus „Apple“ įrenginius sau arba savo vaikams. Nusprendėme šiems žmonėms sukurti tokią galimybę ir, skirtingai nei ankstesni tiekėjai rinkoje, pasiūlyti garantiją turinčius „Apple“ įrenginius patogiai, nebrangiai ir nenusileidžiant aptarnavimo bei remonto kokybei. 2021 metų rudenį „Upgreat“ sukako 1 metai – per tą laiką aptarnavome kelis tūkstančius patenkintais likusių klientų ir kartu apsaugojome aplinką nuo daugiau nei 300 tonų išmetamųjų CO2 dujų. Klientų atsiliepimai apie mūsų paslaugą ir naudojamus „Apple“ įrenginius šiais metais ir toliau yra aukšti – 4,8 balo iš 5. Dėkojame klientams!  


Parduodame. UPGREAT parduodami įrenginiai daugiausia atkeliauja iš dviejų vietų – iš mūsų partnerių ir iš mūsų klientų. Bendradarbiaujame su „Valge Klaar“ ir „iDeal“ prekių ženklais Estijoje, Latvijoje ir Suomijoje bei siūlome kokybiškus gaminius. Visus įrenginius tikrina sertifikuoti technikai ir, žinoma, gaminiams suteikiame 12 mėnesių garantiją. 


Perkame. Klientui siūlome pinigus už panaudotą „Apple“ įrenginį per 48 valandas, o savo panaudotą telefoną ar kompiuterį galite atsiųsti mums siuntų automatu arba atvežti į įmonės atstovybę.


Ar žinote, kas pasikeičia pasaulyje, kai vietoje naujo telefono ar kompiuterio įsigyjate naudotą gaminį?Oras išlieka švaresnis, pinigai lieka kišenėje, o kokybė nenukenčia! Kaip tai? Gaminant kiekvieną techninį įrenginį naudojama energija ir kuo galingesnė elektronika, tuo daugiau jos sunaudojama. Pagal Europos standartus kiekviena elektroniką gaminanti gamykla ir gaminys daro poveikį CO2 emisijai daugiausia per du veiksnius: gamybą ir pristatymą klientui. Pavyzdžiui, gaminant naują išmanųjį telefoną išmetama vidutiniškai 20-40 kg CO2. Gaminant nešiojamąjį kompiuterį šis skaičius net 10 kartų didesnis, 250-450 kg. Pasirinkus pakartotinį naudojimą, tokia tarša pašalinama, nes naudojant įrenginį dar kartą, nebereikia vietoje jo gaminti naujo. Papildoma nauda yra tai, kad pakartotinio naudojimo gaminio kaina mažesnė, tačiau elektronika yra lygiavertė naujai!

Padėkime gamtai kartu! Įsigydami kiekvieną mūsų įrenginį saugote pasaulį nuo išmetamųjų CO2 dujų.

Vykdomasis direktorius

Mūsų partneriai

Ką klientai sako apie mus

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft atsisakė nebepalaiko ir nebeatnaujina „Internet Explorer“ ir nerekomenduoja naudoti šios interneto naršyklės dėl saugumo spragų. Internet Explorer nebepalaiko naujų tinklo standartų ir šis žiniatinklio sprendimas tinkamai neveikia su šia naršykle.