Naujiesiems metams – naujas impulsas: išvėdinkite spinteles ir parduokite nebenaudojamus „Apple“ įrenginius!

Praėjo išlaidų pareikalavęs gruodis, o kai kas dovanų dėžutėse rado ir naujų „Apple“ įrenginių. Todėl dabar pats metas Naujuosius pradėti atsinaujinus, išvėdinti spinteles ir nebereikalingus „Apple“ įrenginius paleisti į tolesnę apyvartą – turėsite daugiau laisvos vietos namuose ir maloniai papildysite savo banko sąskaitą. Nepamirškite, kad paprasčiausias būdas perleisti seną įrenginį už gerą kainą – tai parduoti jį „Upgreat“!

Vykdydami „Upgreat“ atpirkimo programą, mielai nupirksime iš jūsų senesnius ir susidėvėjusius „Apple“ įrenginius, kad įkvėptume jiems naujos gyvybės ir suteiktume naują gyvenimą. Tai reiškia, kad perparduodant nenaudojamus įrenginius laimi visi – sąžininga suma už parduotą įrenginį jūsų banko sąskaitą pasiekia per 48 valandas, kažkas gauna naudotą „Apple“ įrenginį, o į aplinką patenka šiek tiek mažiau elektroninių atliekų.

Kodėl verta parduoti savo seną įrenginį „Upgreat“?

Yra daugybė būdų parduoti naudotus „Apple“ įrenginius – nuo skaitmeninių prekyviečių iki socialinių tinklų. Nors iš pirmo žvilgsnio šie būdai gali atrodyti kaip paprasčiausi variantai seną įrenginį paversti grynaisiais, iš tikrųjų situacija yra gerokai sudėtingesnė ir dažnai būna kebli.

Socialiniuose tinkluose ir prekyvietėse pilna apgavikų, prekiautojų ir sukčiavimu užsiimančių asmenų, kurie siekia gauti įrenginį nemokamai arba nusipirkę naudotą įrenginį tikisi, kad jis bus kaip naujas. Tačiau jei tai pasirodo nerealu, pretenzijas reiškia pardavėjui. Nepamirškite, kad kai parduodate savo įrenginį kokioje nors kitoje platformoje, jūs turite patys imtis ir logistikos, t. y. „iPhone“ ar „Mac“ pristatyti naujam savininkui.

Visiškai kitokią patirtį turėsite bendradarbiaudami su „Upgreat“. Stengiamės, kad procesas būtų sklandus ir patogus, o su senu įrenginiu galėtumėte atsisveikinti vos per kelias minutes. Žinoma, mes pasirūpiname ir logistika, o jūs visada galite būti tikri, kad kai tik mus pasieks parduotas įrenginys, žadėta suma į jūsų banko sąskaitą pateks per 48 valandas.

Norint mums parduoti seną „Apple“ įrenginį, jums tereikia atlikti keturis paprastus veiksmus:

  1. Sužinoti savo įrenginio vertę
  2. Palaukti, kol atsiųsime tuščią dėžutę
  3. Gautoje dėžutėje atsiųsti mums savo „iPhone“, „Mac“, „iPad“ ar „Watch“
  4. Stebėti savo banko sąskaitą – pinigai jus pasieks per 48 valandas

Juk tai taip paprasta! Be visų pirmiau išvardytų dalykų, jums taip pat nereikia labai jaudintis dėl tikslios seno įrenginio būklės ar dėl to, kad jo neįmanoma įjungti. Džiaugiamės galėdami įsigyti tiek nepriekaištingos būklės ir gerai veikiančius įrenginius, tiek, pavyzdžiui, senesnius telefonus ar net neįsijungiančius kompiuterius. Atminkite, kad kuo geresnės būklės senas įrenginys, tuo didesnės kainos galite tikėtis.

Kiek apskritai vertas mano senas įrenginys?

Įrenginio kaina priklauso nuo jo amžiaus, veikimo ir nuo to, kiek jis turi pažeidimų. Kiekvienas įrenginys turi tam tikrą vertę, tačiau kuo jis naujesnis ar geriau prižiūrėtas, tuo už jį mokama didesnė kaina.

Jei parduodate įrenginį mums, galite nurodyti, koks tai produktas, ar jį galima įjungti, ar jis nebuvo pažeistas, ar įjungti, ar išjungti „Apple“ produktų paieškos mechanizmai. Remdamasis šiais duomenimis, mūsų algoritmas atlieka skaičiavimus ir, jei kaina jums atrodo priimtina, galite tęsti likusį procesą.

Konkretaus savo įrenginio kainą galite rasti čia, tačiau taip pat galite trumpai apžvelgti įvairių įrenginių (su tomis pačiomis savybėmis) atpirkimo kainas čia:

  • „iPhone 11 Pro“ (64 GB), „Find My iPhone“ išjungta, įjungiamas, ekranas ir korpusas be pažeidimų, įrenginys nenusidėvėjęs – 297 eurai.
  • „iPad Pro“ (11”, 2 kartos, 512 GB) – 517 eurų.
  • „Apple Watch“ (Series 4, 40 mm, GPS, su įkrovikliu) – 77 eurai.
  • „MacBook Pro“ (2021, 14″, 1 TB, su įkrovikliu) – 1722 eurai.
  • „iPhone 13 Pro Max“ (128 GB) – 771 euras.

Nesijaudinkite, jei negalite tiksliai įvertinti kai kurių savo įrenginio savybių. Kai įrenginys mus pasieks ir technikai aptiks, kad kažkas visgi skiriasi nuo to, kas buvo pažymėta iš pradžių, mes automatiškai pateiksime jums naują kainos pasiūlymą. Jei nauja kaina nepatiks, greitai atsiųsime įrenginį atgal. Tačiau ligšiolinė patirtis rodo, kad taip nutinka išties retai.

Daugiau apie „Upgreat“ atpirkimo programą galite sužinoti čia!

Apsilankykite mūsų tinklaraštyje, kuriame dalinamės informacija ir naujienomis. Raskite mus @ upgreat.lt

Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų kampanijas, tiesiog pažymėkite mūsų Facebook puslapį ir sekite mus Instagram

Eelmine postitus

Kalėdos jau visai čia pat: kaip išrinkti pirmąjį išmanųjį telefoną savo vaikui?

Järgmine postitus

Ką daryti su senuoju telefonu?

Ką klientai sako apie mus

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft atsisakė nebepalaiko ir nebeatnaujina „Internet Explorer“ ir nerekomenduoja naudoti šios interneto naršyklės dėl saugumo spragų. Internet Explorer nebepalaiko naujų tinklo standartų ir šis žiniatinklio sprendimas tinkamai neveikia su šia naršykle.