Ką daryti su senuoju telefonu?

Nusprendę įsigyti naują telefoną, nelaikykite senojo telefono stalčiuje. Jei jis vis dar gerai veikia, galite jį padovanoti draugui ar giminaičiui arba parduoti oficialiems perpardavinėtojams, pavyzdžiui, „UPGREAT“. Tik įsitikinkite, kad visus duomenis perkėlėte į naująjį įrenginį, o prieš atiduodami senąjį telefoną kam nors kitam, atkurkite jo gamyklinius nustatymus.

Jei įrenginys nebeveikia, vis dar yra daugybė kitų puikių galimybių. Seną telefoną, kad jis būtų naudingas jums, kitam asmeniui ar aplinkai, galite perdirbti, padovanoti ar parduoti.

Parduokite savo telefoną

Parduokite savo seną įrenginį „UPGREAT“, o mes jums sumokėsime banko pavedimu per 48 valandas.

Galite naudotą, bet veikiantį planšetinį kompiuterį, telefoną ar kompiuterį pristatyti į fizines parduotuves arba pasinaudoti internetine prietaisų supirkimo paslauga.

Parduoti įrenginį internetu labai paprasta, tereikia atlikti 4 paprastus žingsnius, nurodytus interneto svetainėje: Įrenginio perpirkimas „UPGREAT“

Apsilankykite mūsų tinklaraštyje, kuriame dalinamės informacija ir naujienomis. Raskite mus @ upgreat.lt

Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų kampanijas, tiesiog pažymėkite mūsų Facebook puslapį ir sekite mus Instagram

Eelmine postitus

Naujiesiems metams – naujas impulsas: išvėdinkite spinteles ir parduokite nebenaudojamus „Apple“ įrenginius!

Järgmine postitus

Ar turėčiau pirkti atnaujintą „iPhone“?

Ką klientai sako apie mus

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft atsisakė nebepalaiko ir nebeatnaujina „Internet Explorer“ ir nerekomenduoja naudoti šios interneto naršyklės dėl saugumo spragų. Internet Explorer nebepalaiko naujų tinklo standartų ir šis žiniatinklio sprendimas tinkamai neveikia su šia naršykle.