Kalėdos jau visai čia pat: kaip išrinkti pirmąjį išmanųjį telefoną savo vaikui?

Anksčiau ar vėliau ateina laikas, kai vaikui tenka nupirkti pirmąjį išmanųjį telefoną, ir neretai tai būna kalėdinė dovana. Tačiau tokia situacija dažnai iškelia tėvams nelengvą klausimą: kokį įrenginį rinktis ir į ką apskritai reikia atsižvelgti perkant vaikui pirmąjį telefoną?

Kad nesuklystumėte pirkdami dovaną, „Upgreat“ ekspertai rekomenduoja prieš skubant į parduotuvę apgalvoti tris svarbius aspektus: kiek esate pasiruošę investuoti į įrenginį, kiek norite kontroliuoti vaiko naudojimąsi telefonu ir su kokiais įrenginiais patys esate geriausiai susipažinę. Atsakę sau į šiuos klausimus, žinosite, kuris įrenginys būtų geriausias jūsų vaikui.

Kaina

Per daug investuoti į pirmąjį vaiko telefoną neverta, o jei išmaniojo įrenginio laukta ne iki paauglystės, geriau pagalvoti apie dabartinius populiariausius modelius. Tačiau tai nereiškia, kad į pirkinių krepšelį reikia būtinai dėti paprasčiausią ir pigiausią Kinijos ar Pietų Korėjos gamintojo modelį. Dabar jie gali kainuoti mažiau nei degalų bakas, bet kartu tai reiškia, kad po 4–5 mėnesių jie iš esmės bus nieko verti.

Jei norite išrinkti savo vaikui tokį pirmąjį įrenginį, kuris patenkins jo poreikius artimiausius 2–3 metus, vertėtų pagalvoti apie vidutinės klasės įrenginius ar kelerių metų senumo aukščiausios klasės telefonus, kurių kaina dabar gerokai mažesnė. Tai reiškia, kad pagal kainos ir kokybės santykį vienas geriausių pasirinkimų būtų, pavyzdžiui, naudotas „iPhone“, kainuojantis tik dalį savo pradinės kainos, tačiau kuris tarnaus būtent tiek, kiek reikia, kaip ir būdinga „Apple“ įrenginiams.

Nors rinktis „Apple“ iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti neprotinga, nes naujieji aukščiausio lygio modeliai tikrai labai brangūs, tačiau apžvelgus ankstesnius įrenginius, galima rasti tokių, kurie kainuoja pigiau nei vakar iš gamyklos išleisti „Android“ telefonai. Kartu galėsite visiškai neabejoti, kad net kelerių metų senumo „iPhone“ ir po poros metų galės kur kas daugiau nei naujausi šiandieniniai kai kurių gamintojų įrenginiai.

„Upgreat“ produktų asortimente yra įvairiausių kainų įrenginių, tačiau patartume atkreipti dėmesį į šiuos:

Šie įrenginiai puikiai patenkins visus jūsų vaiko poreikius ir šiandien, ir rytoj. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad visiems „Upgreat“ įrenginiams suteikiama 2 metų garantija – tai reiškia, kad pasirinkę naudotą įrenginį išlošite tiek dėl sutaupytų pinigų, tiek dėl patikimumo, tiek dėl pasirinkto įrenginio galimybių.

Ko tikitės iš telefono?

Kiekvienas telefonas yra unikalus, ir labai svarbu, kad vaikui parinktas įrenginys patenkintų visus jo poreikius. Nors paprastesniems žaidimams ir skambučiams tinka visi įrenginiai, tačiau vaikų telefonų atveju yra galimybė naudotis tėvų kontrolės funkcijomis, kurios padeda užtikrinti, kad pirmoji pažintis su skaitmeniniu pasauliu vyktų saugiai ir laikantis tėvų nustatytų taisyklių. Todėl svarbu išsirinkti tokį įrenginį, kuris turėtų visas reikalingas funkcijas.

Tai vėlgi sritis, kurioje išsiskiria „Apple“ įrenginiai, suteikiantys tėvams labai daug įvairiausių galimybių apibrėžti, kaip vaikas gali naudotis telefonu. Tai užtikrina saugų vaiko naršymą internete ir kartu padeda kontroliuoti, kad išmanusis telefonas neatimtų iš vaiko pernelyg daug laiko ir dėmesio.

Naudodami „Apple“ tėvų kontrolės funkcijas, be kitų parinkčių, galite:

  • Apriboti ekrano laiką
  • Apriboti programėlių naudojimą
  • Apriboti galimybę pirkti

Tėvų kontrolės nustatymai sklandžiai veikia ir senesniuose įrenginiuose. Taigi jei jums tai svarbu, prieš pasirinkdami bet kurį telefoną, įsitikinkite, kad siūlomos galimybės atitinka jūsų poreikius.

Su kokiais įrenginiais patys esate geriausiai susipažinę?

Naujam telefono vartotojui tikrai dažnai prireikia pagalbos ir patarimų, ir gana sunku visa tai suteikti, jei patys nelabai žinote, kaip veikia jo įrenginys, kodėl viskas yra taip, kaip yra, arba kaip pakeisti nustatymus, kad jie tiktų jums ir jūsų vaikui. Todėl prieš priimant sprendimą verta pagalvoti, su kokiais įrenginiais esate labiausiai susipažinę ir kiek esate pasiruošę išmokti.

Taip pat būtų naudinga šiek tiek pagalvoti apie ateitį ir apie tai, kokią įrenginių ekosistemą planuojate susikurti ateityje, arba, kai ateis metas nupirkti vaikui ir kompiuterį, kokį įrenginį rinksitės tada. Kuo jūsų ir jūsų vaiko technologijų parkas bus panašesnis, tuo bus lengviau viską kontroliuoti ir prireikus padėti.

Turėdami omenyje visa tai, kas išdėstyta pirmiau, galite būti tikri, kad po eglute vaikas ras jam išties tinkamą išmanųjį telefoną. Žinoma, kiekvieno vaiko tėvai, be minėtų, turi ir savo kriterijus, tačiau atsižvelgę į išdėstytus aspektus, tikrai nesuklysite.

Norite susipažinti su naudotų „iPhone“ asortimentu? Žiūrėkite čia!

Apsilankykite mūsų tinklaraštyje, kuriame dalinamės informacija ir naujienomis. Raskite mus @ upgreat.lt

Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų kampanijas, tiesiog pažymėkite mūsų Facebook puslapį ir sekite mus Instagram

Eelmine postitus

5 geri dovanų pasiūlymai

Järgmine postitus

Naujiesiems metams – naujas impulsas: išvėdinkite spinteles ir parduokite nebenaudojamus „Apple“ įrenginius!

Ką klientai sako apie mus

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft atsisakė nebepalaiko ir nebeatnaujina „Internet Explorer“ ir nerekomenduoja naudoti šios interneto naršyklės dėl saugumo spragų. Internet Explorer nebepalaiko naujų tinklo standartų ir šis žiniatinklio sprendimas tinkamai neveikia su šia naršykle.