Kodėl verta svarstyti įsigyti naudotus Apple įrenginius?

Ar žinote, kas pasikeičia pasaulyje, kai vietoje naujo telefono ar kompiuterio įsigyjate naudotą gaminį? Oras išlieka švaresnis, pinigai lieka kišenėje, o kokybė nenukenčia! Kaip tai?

Gaminant kiekvieną techninį įrenginį naudojama energija ir kuo galingesnė elektronika, tuo daugiau jos sunaudojama. Pagal Europos standartus kiekviena elektroniką gaminanti gamykla ir gaminys daro poveikį CO2 emisijai daugiausia per du veiksnius: gamybą ir pristatymą klientui. Pavyzdžiui, gaminant naują išmanųjį telefoną išmetama vidutiniškai 20-40 kg CO2. Gaminant nešiojamąjį kompiuterį šis skaičius net 10 kartų didesnis, 250-450 kg.

Pasirinkus pakartotinį naudojimą, tokia tarša pašalinama, nes naudojant įrenginį dar kartą, nebereikia vietoje jo gaminti naujo. Papildoma nauda yra tai, kad pakartotinio naudojimo gaminio kaina mažesnė, tačiau elektronika yra lygiavertė naujai!

Upgreat superka naudotą įrangą, ją restauruoja ir suranda naują savininką

Visi produktai, kurie parduodami Upgreat (internetinėje) parduotuvėje, prieš tai praeina nuodugnią patikrą penkiais etapais. Įrenginiui technikai atlieka techninę ir vizualinę apžiūrą iki smulkmenų, o vėliau, esant reikalui, atliekamas remontas naudojant originalias dalis. Kritišku žvilgsniu apžvelgiamas ir tikrinamas tiek telefonų, tiek kompiuterių išvaizda bei funkcionalumas. Be to, technikai atlieka programinės įrangos diagnostiką, valo ir prižiūri įrenginį. Technikai taip pat atskirai patikrina, ar įrenginys nėra užrakintas ar įtrauktas į juodąjį sąrašą, ar jame yra tik originalios dalys ir ar jis nėra pažeistas skysčių.

Pažeidimą dėl skysčio galima pamatyti dviem būdais: Apple įrenginiuose yra jutikliai, kurie keičia spalvą patekus skysčiui. Tačiau kartais skysčio pėdsakai atsiranda tik ant elektroninės plokštės ir išoriškai viskas veikia, tačiau Upgreat tokio įrenginio pardavinėti neleidžia, nes skysčio poveikis yra klastingas – ji gali pradėti veikti įrenginį po paros arba tik po to 1 metų.

Suteikiama ir garantija

Darbo pabaigoje įranga patikrinama, ar viskas veikia taip, kaip priklauso. Upgreat parduodamas įrenginys turi atitikti kliento lūkesčius, o gal ir daugiau! Be to, klientams nereikia jaudintis, kad įsigiję naudotą įrenginį ir susidūrę su tam tikromis problemomis, jie liks vieni. Upgreat suteikia klientui 1 metų garantiją. Užsakant iš internetinės parduotuvės, iškilus nesklandumams įrenginį atpirksime arba pakeisime per 14 dienų. Garantija netaikoma akumuliatoriui, tačiau garantija akumuliatoriui netaikoma ir perkant naują įrenginį.

„Upgreat“ savo įrenginiuose dažnai naudoja naujas, pakeistus originalius akumuliatorius arba klientui tiksliai nurodoma, kokia yra dabartinė naudoto akumuliatoriaus talpa. Taigi sandoriai yra sąžiningi ir skaidrūs, o klientai patenkinti – 9 iš 10 klientų yra patenkinti Upgreat parduodamos įrangos išvaizda ir technine būkle!

Ar galiu parduoti savo seną įrenginį Upgreat?

Upgreat parduodami įrenginiai daugiausia atkeliauja iš dviejų vietų – partnerių ir pačių klientų. Bendradarbiaujame su White Clause ir iDeal prekių ženklais Estijoje, Latvijoje ir Suomijoje. Įranga taip pat atperkama atgal iš įprastų klientų. Upgreat klientui siūlo pinigus už naudotą Apple įrenginį 48 valandas, o įrenginį į Upgreat galima išsiųsti per Smartpost arba Omniva visoje Estijoje. Apie atpirkimą daugiau sužinosite Upgreat Įrangos atpirkimas

Naują gyvenimą pradedančius telefonus ir kompiuterius siūlanti Upgreat veiklą pradėjo 2020 m. pabaigoje. Per šį pusės metų veiklos laikotarpį naujus savininkus rado jau keli tūkstančiai įrenginių ir tai leido sutaupyti daugiau nei 500 000 Kg CO2 emisijų.

Ateikite ir susipažinkite su Upgreat asortimentu internetinėje parduotuvėje: www.upgreat.lt

Eelmine postitus

Naudotas iPhone arba Mac yra gera alternatyva naujam įrenginiui

Järgmine postitus

Puikus „iPad“ mokyklai ir biurui. Kainos nuo 199 €

Ką klientai sako apie mus

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft atsisakė nebepalaiko ir nebeatnaujina „Internet Explorer“ ir nerekomenduoja naudoti šios interneto naršyklės dėl saugumo spragų. Internet Explorer nebepalaiko naujų tinklo standartų ir šis žiniatinklio sprendimas tinkamai neveikia su šia naršykle.