Kokį kompiuterį išrinkti mokiniui?

Mokslo metų pradžioje tėvams dažnai kyla klausimas, kokį kompiuterį pirkti vaikui. Jei naujo įrenginio kaina atrodo per didelė, verta pasidairyti į kokybiškus naudotus kompiuterius.

Nuo tam tikro amžiaus kompiuteris mokiniui reikalingas namų darbams atlikti. Naudodamasis kompiuteriu nuo mažens, vaikas išmoksta prisiimti atsakomybę ir įgyja svarbių skaitmeninių įgūdžių.

Geras pasirinkimas mokiniui yra „Mac“ kompiuteris – juo paprasta naudotis, o tėvams lengva stebėti, ką vaikas veikia su kompiuteriu.

 

Rekomendacijos pagal amžių

Naudotų „Apple“ kompiuterių kainos „Upgreat“ parduotuvėje prasideda nuo 200 eurų ir siekia 3000 eurų. Dalinamės kompiuterio pasirinkimo rekomendacijomis pagal vaiko amžių:

Kompiuteris pradinukui. Tokio amžiaus vaikui paprastai dar nereikia kompiuterio, kad galėtų atlikti namų darbus, tačiau jis jau nori susipažinti su viliojančiu skaitmeniniu pasauliu. Būtų gerai, jei vaikas galėtų savarankiškai atrasti kompiuterį, pavyzdžiui, atlikdamas įvairius veiksmus su paveikslėliais ar naršydamas internete. Puikus pirmasis kompiuteris galėtų būti, pavyzdžiui, „MacBook Air 2017

Kompiuteris pagrindinės mokyklos mokiniui. Pagrindinės mokyklos mokiniui kompiuteris jau reikalingas namų darbams ir įvairiems projektams atlikti. Jam taip pat reikės kompiuterio, kad galėtų bendrauti su kitais, dalyvauti internetinėse pamokose, kurti vaizdo įrašus ar žaisti įdomius žaidimus. Todėl jo kompiuteryje turi būti įprastos teksto apdorojimo programos, o kompiuterio procesorius ir atmintis turi būti pakankamai efektyvūs. Paauglio poreikius iki pat baigiant gimnaziją patenkintų, pavyzdžiui, „MacBook Pro 2017 Retina“.

Kompiuteris gimnazistui. Iš esmės reikalavimai kompiuteriui yra tokie pat, nes jis dar labiau reikalingas mokymuisi. Iš esmės reikalavimai kompiuteriui yra tokie pat, nes jis dar labiau reikalingas mokymuisi. Tačiau dabar svarbūs kompiuterio svoris ir dydis, nes jį reikia neštis į mokyklą. Šiuo atveju puikiai tinka „MacBook Air 2019 Retina“, kurį vėliau bus galima naudoti ir studijuojant aukštojoje mokykloje.

Kokybiško kompiuterio kaina nemažėja

Kokybiškų kompiuterių privalumas yra tas, kad jų kaina stipriai nekrenta, t. y., parduodant naudotą „Mac“ kompiuterį, jo kaina taip greitai nesumažėja palyginus su naujo kompiuterio kaina. Kalbant apie „Apple“ kompiuterius, galima pastebėti, kad jų moralinis senėjimo tempas taip pat yra lėtesnis. Jei kitas 10 metų senumo kompiuteris jau vadinamas retenybe, tai tokio pat amžiaus „Mac“ vis dar puikiai dirba ir nenervina dėl savo lėtumo.

Be to, perkant naudotą įrenginį palaikoma ekologiškumo ir mažesnio vartojimo idėja, nes gaminant kiekvieną naują įrenginį į orą išmetama daug kilogramų anglies. Todėl jei naudotas, bet visiškai geras ir veikiantis kompiuteris bus naudojamas dar kelerius metus, kažkur gamykloje nebus gaminamas naujas įrenginys ir į orą nebus išmetama šiltnamio efektą sukeliančių dujų.

.

Kaip nusipirkti naudotą kompiuterį?

Pirkti naudotą „Mac“ iš „Upgreat“ yra visiškai saugu. Galite atvykti išsirinkti kompiuterio salone, užsisakyti patikusį įrenginį internetinėje parduotuvėje ir apžiūrėti salone, arba įsigyti įmonės parduotuvėje, iš kurios kompiuteris bus nemokamai išsiųstas į kliento pasirinktą paštomatą.

Visi „Upgreat“ parduodami „Mac“ kompiuteriai yra techniškai patikrinti ir išvalyti „Apple“ sertifikuotų technikų. Juose tikrai nėra ankstesnių vartotojų programų ar slaptažodžių. Vizualiai kompiuteriai yra tvarkingi ir atrodo kaip nauji. Iš esmės pirkėjas gauna tokį patį įrenginį, kokį būtų įsigijęs naują prieš keletą metų. Tik dabar jo kaina mažesnė ir kompiuteris jau nebe gamintojo pakuotėje.

„Upgreat“ suteikia 2 metų garantiją privačių asmenų įsigyjamiems įrenginiams. Verslo klientams suteikiama vienų metų garantija, kaip ir perkant naują įrangą. Įmonė pirmoji Estijoje naudotiems „Apple“ įrenginiams suteikia tokią pat ilgą garantiją, kaip ir perkant naujus įrenginius. Daugiau apie „Upgreat“ garantiją skaitykite čia.

Sumažinkite savo anglies pėdsaką neprarasdami kokybės! Mūsų asortimente išsirinkite patikimą, patogų ir naudingą „Mac“ kompiuterį savo mokiniui! Pasiūlymus rasite čia: www.upgreat.lt

Eelmine postitus

Kaip sutaupyti perkant išmanųjį telefoną?

Järgmine postitus

„iPhone“ programinės įrangos palaikymas: ką reikia žinoti

Ką klientai sako apie mus

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft atsisakė nebepalaiko ir nebeatnaujina „Internet Explorer“ ir nerekomenduoja naudoti šios interneto naršyklės dėl saugumo spragų. Internet Explorer nebepalaiko naujų tinklo standartų ir šis žiniatinklio sprendimas tinkamai neveikia su šia naršykle.