„iPhone“ programinės įrangos palaikymas: ką reikia žinoti

Nuolat besivystančiame technologijų pasaulyje vienas aspektas, kuris rūpi „iPhone“ naudotojams, yra jų mylimų įrenginių programinės įrangos palaikymo ilgaamžiškumas. Kadangi „Apple“ nuolatos leidžia naujus modelius bei naujinimus, natūralu, kad kyla klausimas, kiek laiko jūsų „iPhone“ gaus programinės įrangos naujinius ir, kada jie bus laikomi pasenusiais. Šiame tinklaraščio įraše išnagrinėsime šiuos klausimus ir aptarsime patikimą partnerį „Upgreat“, siūlantį sprendimus „Apple“ entuziastams.

„iPhone“ programinės įrangos palaikymas skirtinguose „iPhone“ modeliuose

„Apple“ garsėja dėl įsipareigojimo teikti programinės įrangos palaikymą savo įrenginiams. Paprastai „iPhone“ programinės įrangos naujiniai yra gaunami mažiausiai penkerius metus nuo pirminio išleidimo datos. Tai reiškia, kad jei turite „iPhone“, galite tikėtis gauti naujus „iOS“ naujinius, klaidų ir saugos pataisas ilgesnį laiką. Vis dėlto, palaikymo trukmė gali skirtis, priklausomai nuo konkretaus „iPhone“ modelio.

Ar turėtume nerimauti, kad „Apple“ nepateiks naujinių senesniems „iPhone“?

Nors „Apple“ programinės įrangos palaikymo laimėjimai yra pagirtini, natūralu, kad kyla susirūpinimas dėl senesnių „iPhone“ modelių. Tobulėjant technologijoms, senesniems įrenginiams gali būti sunku neatsilikti nuo naujesnių programinei įrangai taikomų naujinių reikalavimų. Dėl to gali sulėtėti jų veikimas ir būti apribota prieiga prie kai kurių funkcijų. Vis dėlto, „Apple“ yra įsipareigojusi kuo ilgiau užtikrinti sklandžią naudotojo patirtį.

Kada „iPhone“ yra laikomas pasenusiu?

„iPhone“ paprastai laikomas pasenusiu, kai nebegali gauti naujausių „iOS“ naujinių. Tačiau tai nereiškia, kad jūsų įrenginys tampa netinkamas naudoti. Vis tiek galite skambinti, siųsti žinutes ir naudoti daugybę programėlių. Svarbu pažymėti, kad nors „iPhone“ sensta dėl programinės įrangos naujinių, jis vis tiek galės atlikti įvairias funkcijas daugelį metų.

Ką daryti, jei jūsų „iPhone“ modelis yra pasenęs

Jei turite senesnį „iPhone“, kuris nebegauna programinės įrangos naujinių, yra keletas variantų. Galite ir toliau naudoti jį pagrindinėms užduotims atlikti, perduoti šeimos nariui arba apsvarstyti galimybę atnaujinti į naujesnį modelį. Be to, patikimi partneriai, tokie kaip „Upgreat“, gali pasiūlyti sprendimus, kad senesnis „iPhone“ veiktų sklandžiai.

„Upgreat“: jūsų patikimas „Apple“ partneris

„Upgreat“ specializuojasi atnaujintų „Apple“ įrenginių srityje ir siūlo tvarų bei ekonomišką sprendimą „iPhone“ naudotojams. ų gaminiai yra kruopščiai išbandyti ir jiems suteikiama ilga dvejų metų garantija, užtikrinanti, kad gausite patikimą, aplinkai palankesnį įrenginį. Nesvarbu, ar jums reikia pakeisti pasenusį „iPhone“, ar tiesiog norite jį atnaujinti, „Upgreat“ yra patikimas partneris, galintis patenkinti visus „Apple“ naudotojų poreikius.

Pasirinkę atnaujintus „Upgreat“ įrenginius, ne tik prailginsite „iPhone“ tarnavimo laiką, bet ir prisidėsite prie ekologiškesnės ateities. Atnaujinti „iPhone“ sumažina elektronikos atliekų kiekį ir anglies pėdsaką, todėl jie yra ekologiškai atsakingas pasirinkimas.

Apibendrinant galima pasakyti, kad nors senesnių modelių „iPhone“ programinės įrangos palaikymas ilgainiui gali baigtis, tai nereiškia, kad šių įrenginių funkcionalumas – pasenęs. Taigi, nesvarbu, ar norite pasilikti senesnį „iPhone“, ar ketinate jį pakeisti nauju, galite būti tikri, kad yra sprendimų, kurie patenkins jūsų poreikius bei padės išlaikyti ryšį „Apple“ pasaulyje.

Peržiūrėkite mūsų geriausius atnaujintų telefonų pasiūlymus.

Kitame tinklaraščio įraše paaiškinsime išsamiau: „Kaip sutaupyti perkant išmanųjį telefoną?

Apsilankykite mūsų tinklaraštyje, kuriame dalinamės informacija ir naujienomis. Raskite mus @ upgreat.lt

Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų kampanijas, tiesiog pažymėkite mūsų Facebook puslapį ir sekite mus Instagram

Eelmine postitus

Kokį kompiuterį išrinkti mokiniui?

Järgmine postitus

Viskas, ką turite žinoti apie „iPhone“ baterijos talpą

Ką klientai sako apie mus

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft atsisakė nebepalaiko ir nebeatnaujina „Internet Explorer“ ir nerekomenduoja naudoti šios interneto naršyklės dėl saugumo spragų. Internet Explorer nebepalaiko naujų tinklo standartų ir šis žiniatinklio sprendimas tinkamai neveikia su šia naršykle.