Kaip sutaupyti perkant išmanųjį telefoną?

Visi žinome, kad išmanieji telefonai yra brangūs – daugelis naujausių telefonų kainuoja daugiau nei 1 500 Eur. Bene brangiausi rinkoje yra „iPhone“ telefonai, o tai dažnai atbaido pirkėjus ir verčia juos rinktis pigesnius mobiliuosius „Android“ įrenginius.

Tačiau norintys sutaupyti dabar gali įsigyti pigesnius atnaujintus išmaniuosius „iPhone“ telefonus. Nors vyrauja nuomonė, kad atnaujintas „iPhone“ bus kaip nors sugadintas arba nepakankamai našus, tačiau taip nėra. Iš tiesų, pirkdami atnaujintą telefoną gaunate kokybišką prekę už gerą kainą.

Ar pirkti atnaujintą telefoną yra saugu?

Taip, jeigu perkate iš patikimo pardavėjo. Daugumai atnaujintų telefonų suteikiama garantija, todėl pastebėję gedimą galėsite ja pasinaudoti. Tačiau, prieš perkant prietaisą, visada geriausia patikrinti, ar jam suteikiama garantija.

Todėl mes, „UPGREAT“, rekomenduojame tik aukščiausios klasės atnaujintus telefonus, kurių kokybė tikrinama taip pat kaip ir visiškai naujų įrenginių. Peržiūrėkite mūsų geriausius atnaujintų telefonų pasiūlymus.

Kitame įraše paaiškinsime viską, ką reikia žinoti apie atnaujintus „iPhone“ telefonus: Kas yra atnaujintas telefonas?“

Apsilankykite mūsų tinklaraštyje, kuriame dalinamės informacija ir naujienomis. Raskite mus @ upgreat.lt

Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų kampanijas, tiesiog pažymėkite mūsų Facebook puslapį ir sekite mus Instagram.

Eelmine postitus

Kas yra atnaujintas telefonas?

Järgmine postitus

Kokį kompiuterį išrinkti mokiniui?

Ką klientai sako apie mus

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft atsisakė nebepalaiko ir nebeatnaujina „Internet Explorer“ ir nerekomenduoja naudoti šios interneto naršyklės dėl saugumo spragų. Internet Explorer nebepalaiko naujų tinklo standartų ir šis žiniatinklio sprendimas tinkamai neveikia su šia naršykle.