Kodėl protingiau pirkti naudotą, bet patikrintą Apple iPhone ar Mac

6 geros priežastys pirkti naudotą Apple įrenginį iš UPGR8 internetinės parduotuvės, Certified by Valge Klaar

1. Geresnė kaina

Žinoma, viena didžiausių priežasčių pirkti naudotą Apple įrenginį yra kaina. Priklausomai nuo modelio ir būklės, galite įsigyti lygiavertį iPhone arba Mac iki 40% pigiau. Į komplektą įeina Apple įkroviklis ir adapteris bei naujas akumuliatorius, todėl vien dėl to komplekto vertė yra beveik 100 eurų geresnė nei perkant naują.

2. Patikrinta kokybė

Visi mūsų parduodami įrenginiai yra patikrinti sertifikuotų Apple technikų. Akumuliatoriui suteikiama kokybės garantija, užtikrinanti ne mažesnė nei 95% talpą arba ji buvo pakeista nauja Apple Premium Service Provider pažymėjimą turinčiame Valge Klaar aptarnavimo centre.

3. 1 metų garantija

Visai mūsų patikrintai įrangai suteikiama 1 metų garantija. Užtikrinant įrangos kokybę, niekada negali būti visai tikras, kad įranga nesuges. Vienerių metų garantija užtikrina saugumą dėl techninių problemų. Dažniausiai mes pakeičiame įrenginį, užtikrindami greitą ir neskausmingą remonto procesą.

4. Pakartotinis naudojimas saugo gamtą

Pripažinus įrenginį nenaudotinu, vietoje jo gaminamas naujas. Kiekvieno įrenginio gamyba išskiria didelį kiekį CO2. Kuo ilgesnis įrenginio tarnavimo laikas, tuo naudingiau gamtai. Pakartotinis naudojimas ir tinkamas elektronikos utilizavimas leidžia gaminti naujus įrenginius naudojant mažiau gamtos išteklių. Tokiu būdu pakartotinis kiekvieno įrenginio naudojimas ir paskesnis jo utilizavimas yra dvigubai naudingesnis gamtai ir sutaupo nemažą CO2 emisijos dalį.

5. Saugi pirkimo vieta ir 14 dienų grąžinimo teisė

UPGR8 OÜ atsako ir užtikrina klientų aptarnavimą įstatymų nustatyta tvarka. Šiuo metu neturint fizinės parduotuvės, visiems pirkimams elektroniniais kanalais galioja 14 dienų grąžinimo teisė. Jei nesate patenkinti gautu įrenginiu, galite jį atsiųsti mums atgal. Jei Jūsų įvertinimas skiriasi nuo mūsų įvertinimo (A, B, C), atsiųskite įrenginį mums atgal. Išsirinkite naują arba mes grąžinsime pinigus.

6. Apple standartus atitinkantis aptarnavimas

UPGR8 OÜ, Certified by Valge Klaar, yra atsakinga savo klientams, taip kaip priimta, Apple aptarnavime. Operatyviai reaguojame į Jūsų pageidavimus, o mūsų aptarnavimas po pardavimo hussle-free. Pagal garantiją didžiąja dalį įrangos keičiame, o ne taisome. Kai perkate apsauginį stiklą, jį sumontuoja Apple sertifikuotas technikas.

Järgmine postitus

Klientai apie pakartotinai panaudotą įrangą

Ką klientai sako apie mus

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft atsisakė nebepalaiko ir nebeatnaujina „Internet Explorer“ ir nerekomenduoja naudoti šios interneto naršyklės dėl saugumo spragų. Internet Explorer nebepalaiko naujų tinklo standartų ir šis žiniatinklio sprendimas tinkamai neveikia su šia naršykle.