5 geri dovanų pasiūlymai

5 geri dovanų pasiūlymai: kas būtų, jei po eglute padėtumėte geriausią „Apple“ įrenginį?

Kalėdos jau visai ant nosies, vadinasi, dabar paskutinės dienos sudėti į dovanų maišelius viską, ko iki šiol dar neįdėjote. Tačiau kokia dovana geriausia? Kojinės, knygos, dovanų kuponai visada malonu, bet kaip sugalvoti ką nors įdomesnio šių metų dovanoms, per daug nedidinant dovanoms skirto biudžeto?

„Apple“ įrenginiai per Kalėdas džiaugsmo suteikia jau nuo praėjusio dešimtmečio pradžios, o jei dar pavyksta jų įsigyti nebrangiai, smagu ir apdovanotajam, ir dovanotojui. Būtent tai pasiekti padeda „Upgreat“ – mūsų asortimente už neįtikėtinai gerą kainą galite rasti naudotų „Apple“ įrenginių, kurie yra tikrai gražūs ir geri, jiems suteikiama dvejų metų garantija, todėl dėl tokios dovanos galite visiškai neabejoti – ji bus naudojama kur kas ilgiau nei kas nors kada nors galėtų mūvėti kojinių porą.

Jei ieškote rekomendacijų, ką į dovanų maišelį pasirinkti konkrečiau, pasidomėkite mūsų ekspertų parengtomis rekomendacijomis – visi siūlomi įrenginiai yra už labai gerą kainą, patikrinti mūsų meistrų ir esant reikalui atnaujinti, jiems suteikiama dvejų metų garantija, o įsigyti juos galima iš karto. Taigi, jei po eglute norite padėti ką nors techniškesnio, čia tikrai rasite tai, kas atitiks jūsų tikslus, biudžetą ir norus!

iPhone 8 (C klasė, 179 eurai)

Pirmą kartą Apple iPhone 8 prekyboje pasirodė prieš penkerius metus, tačiau jis visais atžvilgiais išlieka konkurencingas iki šių dienų ir suteikia iPhone būdingą komfortą bei patogumą už itin prieinamą kainą. Tai „iPhone“, kuriame dar yra garsusis home mygtukas, kuris kartu yra ir piršto atspaudo skaitytuvas, todėl puikiai tinka visiems, kurie nemėgsta veido atpažinimo funkcijos.

Kalbant apie programinę įrangą, iPhone 8 palaiko ir naują iOS 16 operacinę sistemą, kuri bus išleista tik 2022 m., todėl savininkas šiuo aspektu nesijaus likęs nuošalyje. IPhone 8 ekrano dydis yra identiškas iPhone SE modelio dydžiui, todėl galite naudotis 4,7 colio ekranu. Tik 2020 m. iš prekybos išimtas iPhone 8 yra visų laikų populiariausias „iPhone“ modelis, kurį šiandien galite įsigyti už ypač prieinamą kainą – mažiau nei 179 eurus.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad prie visų „Upgreat“ naudotų įrenginių yra nurodyta jų išvaizdos kategorjia (A–D). Pavyzdžiui, B klasės išvaizda reiškia, kad, žiūrint iš toliau, nesimato jokių prietaiso išvaizdos pažeidimų. Visus „Upgreat“ parduodamus „Apple“ įrenginius techniškai patikrina mūsų specialistai ir jiems suteikiama dvejų metų garantija.

MacBook Air (C klasė, 679 eurai)

Dėl kompaktiškumo, išvaizdos ir baterijos puikiai vertinamas MacBook Air puikiai tinka mokyklai, biurui, taip pat žiūrėti serialus ir kitoms pramogoms. MacBook Air, kuris buvo itin vertinamas dėl puikaus ekrano ir dizaino, tuo metu, kai jis buvo išleistas, daugiausia kritikos susilaukė dėl kainos, tačiau šiandien itin ploną nešiojamąjį kompiuterį su 13 colių ekranu galite įsigyti už mažiau nei 700 eurų!

Nors tai ir nėra pats galingiausias „MacBook“, jo baterija itin patvari, todėl tikrai užteks norint nešiotis kompiuterį į mokyklą ir naudoti per visas pamokas. Neabejotina, kad MacBook Air stipriausia pusė yra jo dizainas – plonas, minimalistinis ir šiuolaikiškos išvaizdos kompiuteris nepaliks abejingo net ir prisiekusio „Windows“ gerbėjo, o atsižvelgiant į kainą, kai kuriems iš jų tai gali būti ir puiki Kalėdų dovana!

Apple Watch 5 (C klasė, 209 eurai)

„Apple“ yra neabejotinas išmaniųjų laikrodžių karalius, o kai Apple Watch 5 2019 m. pasirodė rinkoje, jis ne veltui buvo vadinamas vienu geriausių išmaniųjų laikrodžių pasaulyje. Aukštos kokybės OLED ekranas, 18 valandų baterijos veikimo trukmė ir tikslios geografinės vietos nustatymo galimybės – tai vis dar itin galingas įrenginys, puikiai tinkantis aktyviems žmonėms (arba tiems, kuriems reikia daugiau motyvacijos judėti!).

Dėl stilingos išvaizdos ir sklandžiai veikiančios operacinės sistemos Apple Watch yra ir idealus aksesuaras, ir motyvuojantis treniruočių palydovas – šis laikrodis sulaukė daugybės puikių atsiliepimų dėl vartotojų motyvavimo sportuoti. Sportuojant laikrodis skatina vartotoją judėti pateikdamas sudegintų kalorijų, pulso, įveikto atstumo bei daugybę kitų naudingų duomenų. Kadangi dabar šį laikrodį galima įsigyti už kiek daugiau nei du šimtus eurų, kai kurie dovanų pirkėjai gali lengvai susigundyti pasilikti jį sau.

iPad 6 (B klasė, 239 eurai)

Sunku būtų rasti universalesnę dovaną nei geras „iPad“. Draugui, vaikui, tėvams ar net seneliams – planšetė su gera kamera, ekranu ir baterija yra praktiškas ir naudingas įrenginys kiekvienam. Dėl savo 9,7 colio ekrano ir 32 GB atminties šeštosios kartos „Apple“ planšetinis kompiuteris puikiai tinka žiūrėti multimedijas ir naudoti kaip elektroninę skaityklę.

Žinoma, tai nėra pats galingiausias planšetinis kompiuteris, tačiau iPad 6 yra pirmasis ne „Pro Apple“ planšetinis kompiuteris, suderinamas su Apple Pencil, todėl tinka ir piešti. Wi-Fi leidžia patogiai skaityti naujienas internete, skaityti ir siųsti laiškus bei patogiai daryti visa kita, net nepasikėlus nuo sofos.

AirPods Pro (B klasė, 239 eurai)

Kompaktiškos „Apple“ ausinės AirPods Pro tapo kultinėmis dėl kelių priežasčių. Visų pirma, tai tikrai gerą garso kokybę suteikiančios ausinės, antra, „Apple“ ausinės labai vertinamos dėl triukšmo mažinimo, trečia, dėl itin stilingo dizaino šios ausinės tapo daugelio „Apple“ gerbėjų aksesuaru.

Jei pirmosios Apple AirPods sulaukė kritikos iš rimtesnių muzikos gerbėjų dėl savo garso kokybės, tai kalbant apie naujesnes ir tikrai į ausis įstatomas Apple AirPods, net kritikai pripažįsta, kad tai aiškus savo kainų kategorijos lyderis tiek pagal komfortą, tiek pagal garso kokybę. AirPods Pro nėra visiškai atsparios vandeniui ir prakaitui, tačiau IPX4 įvertinimas reiškia, kad savininkui nereikia jaudintis dėl ausinių lyjant.

Apsilankykite mūsų tinklaraštyje, kuriame dalinamės informacija ir naujienomis. Raskite mus @ upgreat.lt

Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų kampanijas, tiesiog pažymėkite mūsų Facebook puslapį ir sekite mus Instagram

Eelmine postitus

Tikriems žinovams jau turime 16” „Apple MacBook“ gerą kainą

Järgmine postitus

Kalėdos jau visai čia pat: kaip išrinkti pirmąjį išmanųjį telefoną savo vaikui?

Ką klientai sako apie mus

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft atsisakė nebepalaiko ir nebeatnaujina „Internet Explorer“ ir nerekomenduoja naudoti šios interneto naršyklės dėl saugumo spragų. Internet Explorer nebepalaiko naujų tinklo standartų ir šis žiniatinklio sprendimas tinkamai neveikia su šia naršykle.