Ar turėčiau pirkti atnaujintą „iPhone“?

Taip! Atnaujinti telefonai yra ne tik daug pigesni už naujus, bet ir ekologiškesni. Taip yra todėl, kad grąžintam telefonui suteikiamas naujas gyvenimas. Be to, perparduoti seną, o ne naują telefoną yra kur kas naudingiau aplinkai.

Jei telefonas apibūdinamas kaip atnaujintas ir perkate jį iš žinomo pardavėjo arba prekybininko, pavyzdžiui, „UPGREAT“, galite būti tikri, kad telefonas buvo išbandytas, išvalytas, nuvalytas ir jam bus taikoma garantija. Todėl galite būti ramūs.

DUK

Kaip ilgai veikia atnaujinti telefonai?

Kadangi atnaujinti telefonai prieš perparduodant buvo kruopščiai išbandyti, jie turėtų tarnauti tiek pat laiko, kiek ir nauji telefonai. Tačiau jei perkate daug senesnį modelį, jis gali nebepalaikyti naujų programinės įrangos atnaujinimų taip ilgai, kaip naujesni telefonai.

Kiek pigesni yra atnaujinti telefonai?

Atnaujinti telefonai gali būti daug pigesni nei nauji. Rinkdamiesi atnaujintą telefoną galite sutaupyti šimtus eurų. Peržiūrėkite mūsų geriausius atnaujintų telefonų pasiūlymus.

Ar atnaujinti telefonai vis dar atsparūs vandeniui?

Nesvarbu, ar perkate naują, ar atnaujintą telefoną, ne visi telefonai yra atsparūs vandeniui. Tačiau jei perkate A kategorijos atnaujintą telefoną, kuris rinkoje pristatomas kaip atsparus vandeniui, jo atsparumas vandeniui turėtų būti toks pat, kaip ir visiškai naujo to paties modelio telefono.

Ar atnaujinti telefonai turi įbrėžimų?

Kartais. Jei perkate kaip naują arba A kategorijos atnaujintą telefoną iš patikimo perpardavėjo, ant jo neturėtų būti jokių įbrėžimų. Arba jie neturėtų būti pastebimi. Tačiau jei perkate B ar žemesnės kategorijos telefoną, ant jo gali būti keli įbrėžimai.

Ar atnaujintuose telefonuose atliekamas gamyklinių nustatymų atkūrimas?

Taip. Tam, kad būtų laikomasi duomenų apsaugos įstatymo, prieš parduodami atnaujintus telefonus naujam klientui, perpardavinėtojai privalo atkurti pirminius gamyklinius nustatymus.

Ar atnaujintas telefonas parduodamas su priedais?

Kartais. A kategorijos atnaujinti telefonai dažnai parduodami su įkrovikliu, rečiau – su ausinėmis.

Reikia idėjų, ką daryti su senu „iPhone“? Daugiau skaitykite kitame įraše „Ką daryti su senuoju telefonu?

Apsilankykite mūsų tinklaraštyje, kuriame dalinamės informacija ir naujienomis. Raskite mus @ upgreat.lt

Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų kampanijas, tiesiog pažymėkite mūsų Facebook puslapį ir sekite mus Instagram.

Eelmine postitus

Ką daryti su senuoju telefonu?

Järgmine postitus

Ką reikėtų žinoti perkant atnaujintą telefoną?

Ką klientai sako apie mus

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft atsisakė nebepalaiko ir nebeatnaujina „Internet Explorer“ ir nerekomenduoja naudoti šios interneto naršyklės dėl saugumo spragų. Internet Explorer nebepalaiko naujų tinklo standartų ir šis žiniatinklio sprendimas tinkamai neveikia su šia naršykle.