Tikriems žinovams jau turime 16” „Apple MacBook“ gerą kainą

Didesnis ekranas, didžiulė galia, graži išvaizda. Ko dar gali norėti? Na taip, kaina taip pat galėtų būti prieinama. Tad daugiau galite nebeieškoti, Macbook Pro 16“ 2019 Upgreat parduotuvėse parduodamas už neįtikėtinai gerą kainą – 1799 EUR.

Nesvarbu, ar esate universiteto studentas, mėgstantis fotografuoti laisvalaikiu, ar profesionalus programuotojas, o gal tiesiog norite šaunaus kompiuterio darbui biure – „Macbook Pro 16” patiks kiekvienam, su juo kasdien dirbsite daug greičiau ir sklandžiau!

Žinoma, gatvėje lenktyninio automobilio nereikia, bet juk malonu žinoti, kad turi galingą mašiną, su kuria prireikus gali atlikti ir greitesnius manevrus. Tas pat pasakytina ir apie 16 colių „Macbook Pro“ – kai jį naudojate peržiūrėdami feisbuką ar kurdami „Excel“ dokumentus, visada žinote, kad jūsų kasdienė darbo priemonė taip pat lengvai gali apdoroti ir 4K vaizdo įrašus.

PS! Be to, pasirinkus „Macbook Pro“ nereikia rūpintis antivirusine programa.

Eelmine postitus

Puikus „iPad“ mokyklai ir biurui. Kainos nuo 199 €

Järgmine postitus

5 geri dovanų pasiūlymai

Ką klientai sako apie mus

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft atsisakė nebepalaiko ir nebeatnaujina „Internet Explorer“ ir nerekomenduoja naudoti šios interneto naršyklės dėl saugumo spragų. Internet Explorer nebepalaiko naujų tinklo standartų ir šis žiniatinklio sprendimas tinkamai neveikia su šia naršykle.